Привітали військовослужбовців з Днем Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 23:25

Привітали військовослужбовців з Днем Збройних сил УкраїниФото без опису

Сьогодні, 6 грудня, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун взяла участь у святкуванні Дня Збройних сил України, яке відбулось на території військової частини, що дислокується у Верхньорогачицькій громаді.

На плац військової частини привітати військових завітали також артисти центрального будинку культури, які своїми музичними виступами забезпечили святкову атмосферу цього урочистого дня.

Вітаючи військовослужбовців з їхнім професійним святом – Днем Збройних сил України присутні подякували їм за нелегку та таку необхідну службу, яку вони несуть.

Побажали міцного здоров’я, добра, злагоди, достатку і мирного неба над головою. А також передали подарунки від наймолодших жителів громади, які вони виготовили власноруч!

У свою чергу командування військової частини та всі військові подякували гостям за увагу та чудові музичні привітання.

Тож, ще раз від усієї Верхньорогачицької громади дякуємо відважним захисникам та захисницям, які гордо та з честю несуть звання військовослужбовців Збройних сил України!

Бажаємо вам та вашим родинам добробуту та злагоди, нових перемог і звершень у благородній справі служіння Батьківщині!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам!