Проведено черговий рейд в сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах
Дата: 03.12.2021 13:27
Кількість переглядів: 257
Однією із форм соціальної опіки над родинами з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, є проведення профілактичних рейдів за місцем їх проживання.
Тож, цього тижня профільні фахівці Верхньороогачицької селищної ради провели черговий такий рейд у сім'ї, що проживають на території смт Верхній Рогачик.
У ході спілкування з батьками також була здійснена перевірка умов проживання дітей у родинах.
Крім того, з настанням холодної пори року, особлива увага цього разу приділялась проходженню опалювального сезону, в тому числі, і щодо дотримання елементарних правил безпеки під час експлуатації електричних та газових приладів, пічного опалення.