Відбулася 13 сесія Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 30.11.2021 18:42

Відбулася 13 сесія Верхньорогачицької селищної радиФото без опису

Сьогодні, 30 листопада, у залі засідань Верхньорогачицької селищної ради відбулася 13 сесія під головуванням селищного голови Світлани Коротун.

На порядок денний сесії було винесено 19 важливих для життєдіяльності громади питань.

Так, в ході сесійного засідання депутати прийняли рішення щодо структури апарату та підпорядкованих установ селищної ради, внесення змін до бюджету громади, прийняття міжбюджетних трансфертів, затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються в ЦНАПі.

Депутати селищної ради також проголосували за затвердження в новій редакції статуту Верхньорогачицького Центру первинної медико-санітарної допомоги та схвалили звіт про хід виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку громади за 9 місяців поточного року.

У ході сесії депутати підтримали рішення направити відповідне звернення до Верховної Ради України щодо підтримки законопроєкту за реєстровим №6063 від 15 вересня 2021 року «Про внесення змін до статті 12-2 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», що вноситься народними депутатами України Яцик Ю.Г., Копанчук О.Є., Дирдіним М.Є. та іншими. Дане звернення стосується фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Решта рішень сесії стосувалися земельних питань.

В цілому сесійне та спільне засідання постійних депутатських комісій, яке йому передувало, пройшли конструктивно із жвавим обговоренням питань порядку денного.

У результаті роботи всі рішення прийняті та будуть оприлюдненні на офіційному вебсайті селищної ради у визначений законодавством термін.

Із результатами поіменного голосування можна ознайомитися на сайті в розділі «Документи».