Бізнесу Херсонщини відшкодовано майже 648 мільйонів гривень ПДВ

Дата: 29.11.2021 14:21

Протягом 10 місяців 2021 року суб’єкти господарювання Херсонської області заявили до відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку 662,95 млн  гривень, що на 359,2 млн гривень менше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

Загалом з початку року бізнесмени регіону отримали 647,8 млн гривень бюджетного відшкодування ПДВ грошовими коштами. В аналогічному періоді попереднього року загальна сума бюджетного відшкодування, яку отримали на свої рахунки суб’єкти господарювання складали 866,8 млн гривень.

Варто додати, що право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».