Хто не може скористатися податковою амністією

Дата: 23.11.2021 11:28

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що декларантами не можуть бути особи, які станом на дату початку періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами й при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави, або є особами, дієздатність яких обмежена і над такими особами встановлена опіка/піклування.

Також декларантами не можуть бути громадяни, які за будь-який рік, починаючи з 1 січня 2005 року, подавали або мають подавати декларації відповідно до законів, що визначають чи визначали правові та організаційні засади у сфері запобігання корупції (крім тих, які претендували або претендують на зайняття посад, перебування на яких вимагає чи вимагало від особи подання відповідної декларації, та не були призначені або обрані на відповідні посади).

Декларантами не можуть бути особи, стосовно яких з боку України застосовані спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції».

З усією інформацією щодо одноразового добровільного декларування можна ознайомитися у банері «Одноразове добровільне декларування», який розміщено на вебпорталі Державної податкової служби України.

Підписуйтеся на telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.