Новини територіального центру

Дата: 29.11.2021 23:21

У Верхньорогачицькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада під керівництвом директора територіального центру Ірини Денщик, за участю завідувача відділення соціальної допомоги вдома Альони Бикової, завідувача відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Ігора Лещенка, фахівця із соціальної роботи Людмили Грицаєнко, юрисконсульта І категорії Вікторії Козлової із соціальними робітниками громади.

Під час наради розглянули питання, що стосувалися:

- змін законодавства з організації надання соціальних послуг;

- якісного надання соціальних послуг;

- етичних принципів спілкування соціального робітника з підопічними;

- правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та основних вимог електробезпеки;

- внесення змін до законодавчих актів України, стосовно обов’язкового профілактичного щеплення проти COVID-19 для працівників установи, які надають соціальні послуги та стану вакцинації членів трудового колективу;

- пріоритетних напрямків роботи на 2022 рік.

У процесі роботи з’ясували всі проблемні питання щодо надання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю згідно зі змінами законодавства України про організацію надання соціальних послуг. Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Альона Бикова наголосила на якісному наданні послуг догляду вдома відповідно до Державних стандартів. На всі запитання, які виникали у соціальних робітників надані ґрунтовні пояснення.

Також фахівцями центру надано консультації щодо порядку заповнення нових форм документів для надання соціальних послуг догляду вдома.