Новини з оперативних нарад

Дата: 29.11.2021 19:21

Сьогодні, 29 листопада 2021 року, під головуванням голови обласної державної адміністрації Геннадія Лагути, в режимі онлайн-конференції, відбулася щотижнева нарада з головами територіальних громад Херсонщини.

Під час засідання розглянули питання про:

- епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19;

- стан використання освітніх субвенцій територіальними громадами;

- зміни в чинному законодавстві у сфері соціального захисту;

- приведення у відповідність з вимогами інклюзії об’єктів будівництва, реалізованих до 2021 року тощо.

Участь у нараді взяли Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Нестеренко, директор Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ірина Денщик та уповноважена особа з питань соціального захисту Юлія Вечоркіна.

Опісля селекторного засідання присутні долучилися до оперативної наради при селищному голові на якій опрацювали питання щодо забезпечення сталої роботи в закладах освіти громади, а також соціального супроводу соціально вразливих категорій громадян.

За результатами наради дано рекомендації та доручення щодо подальшої діяльності фахівців, вирішення існуючих проблемних питань та забезпечення необхідних результатів роботи.