Оперативна нарада з медиками Херсонщини

Дата: 29.11.2021 11:01

Оперативна нарада з медиками ХерсонщиниФото без опису

Сьогодні, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний та головні лікарі медичних закладів громади долучилися до обласної селекторної онлайн наради на якій розглянули хід вакцинації та епідеміологічну ситуацію у районах і територіальних громадах області.

Як відзначила, під час наради, т.в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Мельник за попередній тиждень зареєстровано 13 нових випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію. З них у смт Верхній Рогачик – 8 осіб, с. Первомаївка – 1 особа, с. Михайлівка – 1 особа, с. Бабине – 2 особи, с. Бережанка – 1особа.

На ранок 29 листопада, загальна кількість активно хворіючих на COVID-19 складає 20 мешканців громади.

На превеликий жаль, одна хвора з селища Верхній Рогачик померла в ковідному відділенні Каховської міської лікарні.

«За минулий тиждень провакциновано 438 мешканців громади, із них ІІ дозою вакцини 344 особи, І дозою – 94. Пункт щеплення на базі ЦПМСД працює щоденно із 08:00 до 18:00 год. Наразі в наявності 696 доз вакцини CoronaVac та 162 дози Pfizer BioNTech», - відмітила т.в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Мельник.