У Верхньому Рогачику встановлять пам’ятний знак на єврейському кладовищі

Дата: 26.11.2021 22:09

У Верхньому Рогачику встановлять пам’ятний знак на єврейському кладовищіФото без опису

До Верхньорогачицької селищної ради надійшло звернення від Об’єднаної Єврейської общини, яка просить дозволу на встановлення пам’ятного знаку в смт Верхній Рогачик на старому єврейському кладовищі.

Тож, під час чергового засідання виконкому Верхньорогачицької селищної ради, що відбулося 26 листопада 2021 року, було вирішено надати дозвіл на встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі, що знаходиться в смт Верхній Рогачик поблизу вулиці Чкалова. Ескіз пам’ятного знаку та наглядний приклад подібних архітектурних споруд, що встановлені в різних куточках країни можна переглянути в доданих фото.