Дата: 26.11.2021 19:02

Затвердили графік роботи віддалених (пересувних) робочих місць адміністраторів ЦНАПуФото без опису

Під час засідання виконавчого комітету селищної ради яке відбулося сьогодні, 26 листопада, члени виконкому затвердили графік роботи віддалених (пересувних) робочих місць адміністраторів сектору «Центр надання адміністративних послуг» Верхньорогачицької селищної ради.

Зокрема, як доповіла завідувач ЦНАПу Наталія Новікова відтепер адміністратори зможуть обслуговувати мешканців громади віддалено відповідно до затвердженого графіку, що дозволить максимально наблизити послуги до населення Верхньорогачицької громади.

«Передусім, це вільний доступ до необхідних адміністративних послуг всіх мешканців громади. Крім того, ми передбачаємо виїзд адміністратора ЦНАПу до окремих категорій громадян, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватися з використанням «мобільного кейсу» за місцем їх перебування», - відмітила Наталія Євгенівна.

Тож відтепер, на постійній основі, один раз на тиждень із 08:30 до 12:00 год, за попереднім узгодженням із старостою старостинського округу, на базі старостатів працюватимуть адміністратори ЦНАПу, які вже на місцях надаватимуть найнеобхідніші послуги мешканцям сіл громади.