Відбулося засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 26.11.2021 18:36

Відбулося засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної радиФото без опису

Сьогодні, 26 листопада, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провела Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун.

Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Так, у рамках засідання ухвалено рішення, що стосувалися захисту прав дітей, благоустрою, регуляторної політики, звітів виконання бюджету та програми економічного, соціального та культурного розвитку громади за 9 місяців поточного року та інші.

Окремо, членами виконкому, були обговорені та підтримані рішення, що стосувалися виділення та надання матеріальної грошової допомоги учасникам бойових дій та мешканцям громади, що опинилися в складному матеріальному становищі на лікування, а також поховання померлих родичів.

З усіх питань порядку денного прийняті рішення, які відповідно будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.