У Верхньорогачицькій громаді стартувала кампанія «16 днів проти насильства»

Дата: 25.11.2021 16:48

У Верхньорогачицькій громаді стартувала кампанія «16 днів проти насильства»Фото без опису

Щороку з 25 листопада до 10 грудня проводиться всесвітня кампанія «16 днів проти насильства» головною метою якої є привернення уваги суспільства до проблеми насильства в сучасному світі.

Тож 25 листопада Верхньорогачицька громада приєдналася до цієї кампанії аби збільшити у мешканців громади розуміння та обізнаність щодо форм насильства та покрокових дій у разі його виникнення.

Фахівець із соціальної роботи Людмила Грицаєнко провела вуличну акцію «Що ми занаємо про домашнє насильство?» під час якої розповсюдила буклети та листівки з відповідною інформацією та номерами телефонів національної «гарячої лінії».

У ході акції відбулося невеличке бліц-опитування з пересічними мешканцями громади з приводу фактів вчинення домашнього насильства. І як з’ясувалося більшість респондентів ніколи б не звернулися до правоохоронних органів, у разі вчинення по відношенню до них насильства, через можливий осуд оточуючих, сором та залякування зі сторони агресора.

А як вважаєте ви? Як потрібно діяти в такій ситуації – замкнутися в собі чи розірвати пекельне коло насильства!?!