Вчилися протидіяти домашньому насильству

Дата: 25.11.2021 16:14

Вчилися протидіяти домашньому насильству

Днями у місті Херсон відбувся тренінг «Посилення ефективності взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в громадах Херсонської області» участь у якому взяла спеціаліст Верхньорогачицької селищної ради Юлія Вечоркіна.

Тренерами під час навчання були Анжела Литвиненко, старша координаторка Фонду народонаселення ООН в Україні з питань гендерно зумовленого насильства та Оксана Михайленко, психолог, національна тренерка Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству.

Протягом двох цікавих та насичених днів представники територіальних громад Херсонщини вивчали, що таке домашнє насильство, його причини та наслідки, а також розвінчували міфи та стереотипи про насильство.

Крім того, детально ознайомилися з правами постраждалих осіб та системою послуг, які їм надаються, вчилися координації взаэмодії субєктів на різних рівнях у сферах запобігання та протидії ннасильству.

Шановні верхньорогачани!

Якщо ви стали жертвою насильства чи вам відомі факти жорстоко поводження з вашими односельцями просимо повідомляти відповідні служби для швидкого реагування та вирішення проблеми!

Телефони для повідомлень вказані в інфографіці нижче????