Селекторна нарада 22.11.2021

Дата: 23.11.2021 00:51

22 листопада 2021 року, представники Верхньорогачицької громади на чолі з селищним головою Світланою Коротун долучилися до щотижневої селекторної наради з Херсонською ОДА.

Цього тижня нарада відбулася під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Шибаєва.

Під час засідання, разом зі всіма територіальними громадами та районами Херсонщини були опрацьовані питання щодо:

- епідемічної ситуації та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19;

- стану реалізації в області державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності;

- реалізації на території області проєкту міжнародної технічної допомоги APENA 3;

- запровадження системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» тощо.