Шановні працівники сільського господарства та ветерани галузі Верхньорогачицької громади!

Дата: 21.11.2021 07:49

Щиро вітаю вас із професійним святом дбайливих господарів!

Висловлюю глибоку вдячність кожному з вас за співпрацю, за вашу соціальну відповідальність та допомогу у розбудові Верхньорогачицької селищної територіальної громади.

Бажаю вашим господарствам ефективного розвитку, покращення матеріально-технічної бази, сприятливих погодніх умов та надійних державних гарантій захисту ваших прав!

Нехай результати вашої праці приносять лише задоволення, а врожаї та здобутки з кожним роком стають все більшими!

З повагою

Верхньорогачицький селищний голова                               Світлана КОРОТУН