У Верхньорогачицькій громаді відзначили День Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 00:47

У Верхньорогачицькій громаді відзначили День Гідності та Свободи!

21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо День Гідності та Свободи – день коли вшановуються ті події в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе!

Тож, протягом тижня у Верхньорогачицькій громаді проходили заходи, під час яких згадували минуле та сучасне, видатних синів Українського народу, подвиги учасників Революції Гідності, Героїв Небесної сотні та учасників АТО/ООС, які відстоювали чи й до цих пір захищають інтереси народу України!

Шановні верхньорогачани та гості громади!

Давайте, 21 листопада перш за все згадаємо про загиблих патріотів-земляків! Низко вклонімось, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України та для кожного з нас!

А ще, бажаємо всім нам мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!

Слава Україні!