У Верхньорогачицькій громаді привітали сільгосптоваровиробників!

Дата: 20.11.2021 00:44

У Верхньорогачицькій громаді привітали сільгосптоваровиробників!Фото без опису

Щороку наприкінці листопада Україна вітає людей чия праця нерозривно пов’язана з робою на землі – сільгосптоваровиробників!

Проте, враховуючи складну епідемічну ситуацію, а саме «червону» карантинну зону на Херсонщині та в громаді зокрема було прийняте рішення скасувати заплановані масові заходи!

Але Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун не змогла залишити поза увагою людей, чия праця була і залишається однією з найважливіших галузей верхньорогачицької економіки, визначальною складовою розвитку Верхньорогачицької селищної ради, запорукою добробуту кожного мешканця громади.

Тож, напередодні професійного свята Світлана Іванівна особисто завітала до аграріїв громади. Декого застали за роботою на господарствах чи вдома, а дехто був ще в полі. Проте, відзнаки та пам’ятні подарунки обов’язково відправляться до свої власників.

Ще раз вітаємо всю спільноту сільгосптоваровиробників громади з професійним святом!

Своєю працею ви не лише розвиваєте економіку селищної ради, але і створюєте нові робочі місця, підтримуєте традиції і культуру нашого землеробського краю!

Дякуємо вам за відданість обраній справі! Нехай склади повняться відбірним зерном, а ваші родини – благополуччям! Миру, міцного здоров’я вам і вашим близьким!