ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 18.11.2021 16:44

У зв’язку з тим, що відкриті торги на закупівлю Розробка генерального плану та плану зонування з оновленням топооснови в м 1:2000 УСК-2000 села Первомаївка Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області (ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування, було двічі відмінено по причині подання для участі у торгах менше двох пропозицій, (закупівля UA-2021-10-25-012080-b, закупівля UA-2021-10-04-006394-b) відповідно до п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником може бути застосована переговорна процедура закупівлі: «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». Єдиною економічно вигідною є цінова пропозиція ТОВ «УКРТЕХІНВЕНТАРИЗАЦІЯ»". Під час проведення переговорів з ТОВ «УКРТЕХІНВЕНТАРИЗАЦІЯ» (протокол переговорів від 18.11.2021 року № 1.11) учасником було надано підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону, а також всі необхідні документи та інформацію щодо предмету закупівлі, його технічних та якісних характеристик, а також вимог до учасника процедури закупівлі які не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Обґрунтування: Техніко-економічне обґрунтування відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 зі змінами. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені на підставі діючих в Україні стандартів, нормативних актів, каталогів з урахуванням технічної сумісності з наявною документацією. Визначені у Додатку до листа-запрошення учасника на переговори, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі є необхідними та достатніми (оптимальними) для задоволення потреб Верхньорогачицької селищної ради.