Нарада щодо соціально-економічного розвитку Верхньорогачицької громади на 2022 рік

Дата: 18.11.2021 13:39

Вчора, 17 листопада, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела робочу нараду з планування та розробки Програми соціально-економічного розвитку території громади на наступний рік.

Попередньо присутні обговорили основні напрямки розвитку галузей медицини, освіти, культури, спорту, комунального господарства та інші.

У планах:

- розробка комплексного плану просторового розвитку території громади та генеральних планів сіл;

- ремонт доріг та вулиць населених пунктів громади;

- розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів селищної ради та благоустрій територій;

- будівництво та реконструкція вуличного освітлення селища та сіл громади з впровадженням енергоощадливих приладів;

- забезпечення безперебійного водопостачання;

- продовження підтримки закладів освіти, медицини та соціального захисту громади;

- підтримка соціально вразливих категорій населення в частині надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та іншим.

Всі завдання, які ставить перед собою до виконання влада громади, були детально обговоренні з боку пріоритетності та наявності фінансового ресурсу.

Напрацювання будуть включенні до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Верхньорогачицької селищної ради на 2022 рік, який буде винесено на розгляд сесії селищної ради.