Відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів шкіл Верхньорогачицької громади

Дата: 18.11.2021 00:31

17 листопада у приміщенні Верхньорогачицької селищної ради зібралися члени конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної повної середньої освіти.

Як зазначили під час засідання, дані конкурси на заміщення вакантних посад директорів Верхньорогачицького закладу повної загальної середньої освіти, Михайлівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти та Чистопільського закладу повної загальної середньої освіти було оголошено 21 жовтня поточного року. Прийом документів тривав до 11 листопада. Проте, жоден кандидат не виявив наміру взяти участі у конкурсах.

За рішенням конкурсної комісії, враховуючи той факт, що бажаючих взяти участі не було, конкурси визнали такими, що не відбулися та рекомендували повторно їх оголосити.

Сподіваємося, що бажаючі очолити заклади освіти громади відкликнуться! І нові трансформації освітнього процесу обов’язково стануть їм посильними.