Новини Молодіжної ради Верхньорогачицької громади

Дата: 15.11.2021 23:17

Новини Молодіжної ради Верхньорогачицької громади

Попередній тиждень виявився досить продуктивним для Молодіжної ради Верхньорогачицької громади.

А завершився він чудовим онлайн-інтерв’ю із організаторами та експертами програми «Мріємо та діємо» в рамках проєкту «МолодьТуТ: cтвори громаду молодіжних перспектив» заявку на участь у якому подала й Верхньорогачицька Молодіжна рада.

За результатами конкурсного відбору проєкт нашої молоді було відібрано до другого туру конкурсу, а це 35 відібраних учасників із територіальних громад Київської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Харківської, Волинської, Запорізької та Закарпатської областей (окрім обласних центрів).

Головна мета конкурсу полягає в створенні сприятливого середовища для розвитку, навчання та самореалізації молоді в громадах шляхом розширення їх економічних можливостей, розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування рівності, толерантності та інклюзивності, а також сприяння впровадженню стійких і системних змін в молодіжній політиці у громадах у співпраці з відповідними органами місцевої влади, громадським та приватним секторами та, безпосередньо, молоддю громади.

Саме про ці ініціативи доповіли під час інтерв’ю Ольга Плюйко та Лілія Грушецька.

За наслідками співбесіди будуть відібрані громади-фіналісти в які організатори здійснять візити та сформують остаточний список переможців.

Тож, «тримаємо кулачки» за ініціативні та амбітні плани верхньорогачицької молоді на шляху їх зросту!

По завершенню інтерв’ю, актив Молодіжної ради зустрівся із Верхньорогачицьким селищним головою Світланою Коротун.

«Не дивлячись на результати конкурсу ви не повинні зупинятися! Реалізовуйте свій потенціал на повну силу! Громада завжди вас підтримає!» - відмітила Світлана Іванівна.

До-речі, за кошти місцевого бюджету було придбано сучасні дверні блоки, які минулого тижня вже встановлено у приміщенні, що за сприяння влади громади облаштовують під Молоджний Хаб.

Крім того, наразі на замовлення активу Молодіжної ради, виготовляється брендований банер для молодіжного руху громади.

Працюємо далі!