Селекторна нарада 15.11.2021

Дата: 15.11.2021 14:53

Сьогодні, 15 листопада, Верхньоргачицький селищний голова Світлана Коротун спільно із медиками громади долучилися до обласної селекторної наради на якій розглядалися питання епідемічної ситуації на Херсонщині та запобігання поширенню COVID-19.

Як відмітили обласні посадовці протягом вихідних в області зафіксовано 394 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Станом на ранок у закладах охорони здоров’я перебували 1 386 осіб, що становить 55% зайнятих ліжкомісць. З них 247 осіб мають підозру на COVID-19. У 1050 осіб – стан оцінюється як середнього ступеня важкості, у 89 – важкого. 67 осіб перебувають на штучній вентиляції легень.

Стосовно ситуації у Верхньорогачицькій громаді доповів головний лікар ЦПМСД Анатолій Щербак, який відмітив, що наразі в громаді загальна кількість активних хворих складає 40 осіб, із яких 8 перебувають на стаціонарному лікуванні в медичних закладах області. Стан 2 хворих оцінюється як важкого ступеню важкості.

Лікар також зазначив, що всі госпіталізовані пацієнти не мали жодної дози вакцини від коронавірусної хвороби. Хоча в громаді активно проходить вакцинальна кампанія. Так, за минулий тиждень провакциновано 405 осіб, із них ІІ дозою вакцини176 осіб, І дозою – 229. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги наявні всі дозволені для щеплення вакцини від COVID-19.