У Верхньорогачицькій громаді діти-сироти отримають понад 1,5 млн.грн на грошову компенсацію для придбання власного житла

Дата: 12.11.2021 23:45

Так, під час засідання сесії Верхньорогачицької селищної ради, що відбулося 12 листопада поточного року, видаткова частина бюджету розвитку громади була збільшена на загальну суму 1583852,00 гривень, для виплати грошової компенсації за належні житлові приміщення, дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа віком від 16 до 23 років.

Тобто, за рахунок цільової субвенції з державного бюджету 4 дітей, які перебувають на квартирному обліку в громаді отримають кошти на придбання власного помешкання.

Відповідно до Порядку діти відкриють спеціальні рахунки, на які місцева рада вже перерахує державні кошти. Контролюватиме цей процес служба у справах дітей виконавчого комітету селищної ради. Відмітимо, що розподіляється державна субвенція між дітьми, що перебувають на обліку в порядку черговості.