У Верхньорогачицькій селищній раді пройшло засідання постійної комісії з земельних відносин

Дата: 09.11.2021 16:23

Під головуванням Олександра Заїки, очільника постійної депутатської комісії селищної ради з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства відбулося засідання відповідної комісії.

До роботи комісії також був залучений начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення, інформаційно-організаційної роботи виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради Андрій Трапенов та головний спеціаліст-землевпорядник відділу земельних відносин, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради Ганна Глущенко.

Під час роботи засідання було опрацьовано понад 20 земельних питань із яких члени комісії прийняли відповідні висновки та рекомендували проєкти рішень винести на розгляд чергової сесії селищної ради.

Із проєктами відповідних рішень можна ознайомитися на офіційному вебсайті Верхньорогачицької селищної ради у розділі «Документи».