У Верхньорогачицькій громаді привітали з професійним святом людей музики та танцю, людей, які дарують свято!

Дата: 09.11.2021 13:52

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято працівники культури та майстри народного мистецтва.

З нагоди свята Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун привітала працівників центрального будинку культури зі святом, подякувала їм за невтомну працю, яка славить рідну Верхньорогачицьку громаду на теренах області та України.

«Цей рік через пандемію коронавірусу видався досить непростим для всіх нас. Але навіть в умовах карантину ви не зупиняєтеся та продовжуєте творити, радуєте нас справжніми онлайн-концертами та музичними відео-вітаннями! Приємно, що наша земля багата такими талантами як ви! Вірю, що зовсім скоро відступить час КОВІДу та ви знову збиратимете повні глядацькі зали», - зазначила Світлана Коротун.

Також до привітання долучилася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Нестеренко, яка побажала культпрацівникам не зупинятися та надалі реалізовувати всі амбітні культурні проєкти громади.

Далі, за гарною традицією, відбулися нагородження.

Так, Грамотами директора Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури Херсонщини, проведення культурно-просвітницької роботи нагороджені – Наталія ХУДЕНКО та народний ансамбль народної пісні «Калинонька».

Також Подяку Верхньорогачицького селищного голови оголошено колективу КЗ «Верхньорогачицький районний будинок культури».