Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва Верхньорогачицької громади!

Дата: 09.11.2021 10:09

Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваша діяльність – неоціненна справа! Адже саме ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу та надбаннями світової культури. Беззаперечно, що саме ви робите навколишній світ кращим і добрішим!

Саме тому, переконана, що верхньорогачани високо цінують ваш вагомий внесок у розвиток культури нашої громади та створення незабутніх свят!

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими ідеями, здобутками і високими досягненнями! Невичерпної вам енергії, творчого довголіття та козацького здоров’я!

Зі святом, наші верхньорогачицькі зірки!

З повагою

Верхньорогачицький селищний голова                                    Світлана КОРОТУН