Програма “Мріємо та діємо”

Дата: 08.11.2021 16:09

Фото без описуПрограма “Мріємо та діємо” шукає учасників до Молодіжної консультативної ради, яка буде консультувати програму щодо розширення економічних можливостей, збільшення громадянської активності та соціальної згуртованості, а також розвитку цінностей плюралізму та поваги до різноманіття серед молоді. І не тільки!

Молодіжна консультативна рада - це реальний механізм впливу на молодіжні проєкти та молодіжну політику в Україні. Разом з програмою молодь матиме можливість реалізувати свої ідеї. До того ж участь в такому дорадчому органі - це крута нагода побачити та відчути на собі як це - втілювати проєкти дуже різного рівня. Молодь також буде розвивати такі компетенції та навички як підприємницьке мислення, адаптація, навчання протягом усього життя, співробітництво, лідерство та соціальний вплив, громадянська грамотність та обізнаність, інклюзивність, комунікація, емоційний інтелект, медіа та інформаційна грамотність. До участі запрошується молодь 15-25 років, яка проживає в будь-якій громаді України, має сильне бажання привнести позитивні зміни у свою громаду, школу, місто чи село та може знайти в своєму розкладі як мінімум 6 годин на тиждень для завдань Молодіжної ради, а також зможе брати участь в усіх зустрічах, обговореннях, тренінгах, які є обов’язковою частиною програми. Для подачі заявки потрібно до 9 листопада заповнити анкету та підвантажити відео сюди: https://bit.ly/3jIjXex з аргументацією чому саме ви маєте стати радницею/радником програми! Результати відбору будуть відомі до кінця листопада. Якщо у вас є складнощі зі створенням відео та/або завантаженням його, пишіть на адресу network.mriemotadiemo@irex.org. IREX запрошує до участі усіх кандидаток та кандидатів, які відповідають вищезазначеним вимогам, незалежно від статі, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мови, інвалідності чи належності до маломобільних груп та ін.