Шановні мешканці Верхньорогачицької громади!

Дата: 07.11.2021 09:26

З вдячністю у серці та повагою сьогодні вітаю із професійним святом працівників територіального центру соціального обслуговування, пенсійного фонду, центру зайнятості населення, управління праці Каховського району, державного фонду загальнообов’язкового соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та соціального страхування, служби у справах дітей!

Саме фахівці цих установ покликані щоденно стояти на сторожі соціальних гарантій наших громадян!

Тож висловлюю щиру вдячність всім представникам соціальної сфери Верхньорогачицької громади за самовіддане служіння обраній справі, чуйність і щедрість душі, за вміння розрадити і допомогти у потрібну хвилину.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я. щастя, достатку та невичерпної енергії! Будьте завжди успішні в усіх своїх починаннях!