COVID-19: профілактика інфікування і поширення

Дата: 29.10.2021 15:00

За даними Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги на території Верхньорогачицької  громади станом на 29 жовтня зареєстровано 101 активний випадок коронавірусної хвороби.

Із інфікованих нині 101 пацієнта 13 осіб проходять лікування в різних медичних закладах Херсонщини – м. Херсон та м.Каховка.

Стан 5 осіб оцінюється як важкий – пацієнти потребують кисневої підтримки.

Як наголошують медики, вакцинація проти коронавірусної хвороби – дієвий спосіб захистити себе від тяжкого перебігу захворювання або смерті!

Всього в громаді використано 3445 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), Moderna, Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Щепилися двома дозами вакцини 1424 особи.

Однак є низка протипоказань щодо цієї процедури!

Протипоказання до вакцинації може встановлювати сімейний або особистий лікар. Перевірка кількості антитіл або інші лабораторні дослідження перед вакцинацією проти COVID-19 не потрібні. Більш детально можна ознайомитися в інфографіці від МОЗ.