Потреба у воді – одна з базових потреб людини!

Дата: 29.10.2021 13:03

Саме таким принципом керуються у Верхньорогачицькій громаді! Після об’єднання перед селищною владою постало чимало проблем, які потрібно вирішувати швидко!

Серед них першочерговою є доступ населення громади до якісного питного водопостачання.

Ось вже чимало років поспіль дефіцит води спостерігався в Ушкальському старостинському окрузі.

Саме тому, було прийняте рішення, що обслуговуватиме територію округу Чистопільське сільське комунальне господарство Верхньорогачицької селищної ради.

Дуже багато роботи провели фахівці комунгоспу перш ніж в будинках ушкальчан побігла така довгоочікувана вода – замінили пошкоджені ділянки трубопроводу, встановили лічильники тощо.

А днями було також встановлено частотний перетворювач, який регулюватиме подачу води залежно від потреб населення та найголовніше, як запевняють фахівці дозволить зменшити гідроудари та відповідно аварії в мережі.

На придбання та забезпечення установки частотного перетворювача використали 125 тис.грн із місцевого бюджету.