До Реєстру великих платників податків на 2022 рік включено 1341 платника

Дата: 26.10.2021 16:15

Державна податкова служба України затвердила Реєстр великих платників податків на 2022 рік. До нього включено 1341 платника.

Цьогоріч до зазначеного Реєстру додалося ще 5 платників Херсонської області й загалом тепер їх 15. Зокрема, це: ПАТ "ДІМ МАРОЧНИХ КОНЬЯКІВ "ТАВРІЯ", ПАТ "ПІВДЕННА ВИНОКУРНЯ", ПАТ "ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО", ПРАТ "ФРІДОМ ФАРМ ІНТЕРНЕШНЛ", ПРАТ "ЧУМАК", ТОВ "ДАНОН ДНІПРО", ТОВ "ТОРГОВИЙ ДОМ "ДОЛИНСКОЕ", ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ", ТОВ "ВІНДКРАФТ УКРАЇНА", ТОВ "ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК", ТОВ "ТРЦ ФАБРИКА", ТОВ "ДУНАПАК ТАВРІЯ", ТОВ "ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ", ТОВ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК", ТОВ "К2 ЕНЕРДЖИ".

Варто зазначити, що відповідно до Податкового кодексу України великий платник податківюридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 мільйонів євро, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України (крім митних платежів) за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 мільйона євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом Національного банку України за той самий період.

Реєстр великих платників податків на 2022 рік оприлюднено на Порталі відкритих даних Єдиного державного вебпорталу відкритих даних і на вебпорталі ДПС у банері «Відкриті дані».