На Херсонщині високі показники захворюваності на COVID-19

Дата: 25.10.2021 14:45

На цьому зауважив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Микола Якименко під час щотижневої селекторної онлайн-наради щодо вирішення актуальних питань розвитку області, участь у якій взяли заступник селищного голови Дмитро Безрідний та начальник СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в Херсонській області Андрій Чонка.

Про погіршення ситуації говорить не тільки високий рівень захворюваності, а й зростання кількості госпіталізованих пацієнтів.

Лише за попередню добу на Херсонщині зафіксували 921 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, із яких 153 особи – жителі Каховського району.

Крім того, до медичних закладів області, минулої доби було госпіталізовано 59 осіб. Наразі завантаженість лікарень становить 73%!

Тож вкотре нагадуємо мешканцям Верхньорогачицької громади про необхідність носити маски та дотримуватися соціальної дистанції, а суб’єктів підприємницької діяльності закликаємо суворо дотримуватися карантинних обмежень «червоного» рівня епіднебезпеки.