Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя!

Дата: 23.10.2021 13:40

Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя!

У Верхньорогачицькій громаді триває вакцинація населення проти COVID-19, під час якої всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в пункті щеплення Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги 7 днів на тиждень з 08:00 год до 18:00 год.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому через свого сімейного лікаря.

На сьогодні в громаді наявні такі вакцини Coronavac (277 доз), Pfizer (180 доз) та Astrazeneca (280 доз).

1342 верхньорогачанина вже подбали про своє здоров’я та благополуччя своїх близьких – вакцинувалися двома дозами вакцини! Всього ж у громаді використали 3049 доз вакцини!

Захистіть свій імунітет заздалегідь та пройдіть безоплатну й добровільну вакцинацію!