Будьте обережні з вогнем – не провокуйте виникнення пожеж!

Дата: 22.10.2021 15:31

З настанням осінньо-зимового періоду люди починають застосовувати електро або пічне опалення.

На жаль, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації засобів обігріву дуже часто виникають пожежі.

Прикро але вогняне горе, 20 жовтня, сталося і на території Верхньорогачицької громади, а саме в селі Первомаївка.

Так, на пульт зв’язку 4-го Державного пожежно-рятувального посту смт Верхній Рогачик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку.

На місце події виїхав черговий розрахунок посту. По прибуттю вогнеборців вогнем був охоплений коридор та дах будинку. Ліквідувати пожежу вдалось за декілька годин.

Наразі остаточні обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.

Шановні верхньорогачани!

Закликаємо всіх бути вкрай обережними з вогнем та не провокувати виникнення пожеж!

Під час використання побутового газу та пічного опалення не забувайте про основні правила безпеки:

• впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання;

• не залишайте печі, які топляться, без нагляду, або не доручайте нагляд за ними малолітнім дітям;

• не розміщуйте паливо, інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топкою;

• не сушіть й не складайте на печах одяг, дрова, інші легкозаймисті предмети та матеріали;

• не зберігайте запальнички та сірники у легкодоступних для дітей місцях;

• не використовуйте для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити;

• не залишайте без нагляду, у разі виходу з приміщень, увімкнені в електромережу нагрівальні прилади.

Бережіть себе та своє майно!