У Верхньорогачицькій селищній раді готуються до чергового засідання сесії
Дата: 20.10.2021 13:58
Кількість переглядів: 216
Під головуванням голови постійній комісії з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства Олександра Заїки відбулося засідання відповідної комісії.
На порядок денний було винесено понад 20 питань, які стосувалися затвердження чи надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання згоди на поділ земельних ділянок, надання земельних ділянок у власність для будівництва, а також вилучення земельних ділянок у громадян, затвердження технічної документації тощо.
У ході роботи комісії депутати детально вивчили кожне питання та внесли окремі рекомендації до проєктів рішень чергової сесії.