Ситуація з поширенням COVID-19 надскладна!

Дата: 20.10.2021 08:29

Саме про це говорили під час селекторної наради із Херсонською ОДА.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко: «Зараз у закладах охорони здоров’я Херсонщини перебуває 1188 осіб, в яких підтверджено COVID-19, а також 288 осіб з підозрою. У лікарнях 1103 особи з коронавірусом середнього ступеня важкості, з яких 862 отримують кисень. Важкого ж ступеня маємо 85 осіб, з них 40 отримують високопотоковий кисень, а 45 - підключені до апаратів ШВЛ».

При цьому медичні заклади області, які надають допомогу хворим на COVID-19, заповнені на 72,2%.

Стосовно поширення коронавірусної інфекції на території Верхньорогачицької громади, то зі слів головного лікаря Верхньорогачицького ЦПМСД Анатолія Щербака ситуація теж є невтішною.

Так, лише за минулий тиждень було зареєстровано 17 нових випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію (5 жителів с. Первомаївка, 4 - с. Ушкалка, 1 житель с. Самійлівка, 7 жителів Верхній Рогачик). Загальна кількість хворіючих на COVID-19 складає 28 осіб, із яких 5 хворих на коронавірусну хворобу були госпіталізовані до інфекційне відділення Каховської лікарні. На превеликий жаль одна особа померла.

Наразі в громаді вживаються всі вичерпні заходи для запобігання поширенню підступній інфекції:

• посилено роботу COVID-патрулів;

• змінено форму роботи закладів повної загальної середньої освіти громади;

• обмежено роботу непродовольчих магазинів та ринків тощо.

Крім того, забезпечено щоденну роботу пункту вакцинації на базі Верхньорогачицького ЦПМСД. Лише за минулий тиждень провакциновано 137 верхньорогачан, із них ІІ дозою вакцини 50 осіб, І дозою – 87 осіб.

Закликаємо всіх верхньорогачан попередити важке захворювання та звернутися до свого сімейного лікаря для того щоб записатися на вакцинацію від COVID-19!

Давайте не будемо ставати частиною сумної статистики!

Всім гарного дня та обов’язково міцного здоров’я!