В Ушкальській школі Верхньорогачицької громади триває капремонт харчоблоку

Дата: 19.10.2021 15:07

Нині тема шкільного харчування дуже актуальна й важлива – це якість харчових продуктів та сучасне меню! Але погодьтеся без сучасних харчоблоку, їдальні та кухонного обладнання це уявити вкрай важко!

Тож, одним із пріоритетів розвитку громади є впровадження стандартів НАССР у закладах освіти селищної ради – системи управління безпечністю харчування.

Наразі триває капітальний ремонт харчоблоку, їдальні та підсобних приміщень в Ушкальському закладі повної загальної середньої освіти.

Вже виконано демонтаж застарілого обладнання та ведуться роботи з штукатурки стін, укладання кахельної плитки, будівельних робіт аварійного входу до їдальні навчального закладу.

Вартість робіт проєкту, що реалізовується становить 530 тис.грн.

Тож, після капремонту матимемо нові харчоблок та їдальню, які цілком відповідатимуть сучасним санітарним вимогам. Адже матимуть не лише нове оснащення, а й відповідні зони для різних груп продуктів харчування, їх зберігання та приготування.