Головне управління Держпродспоживслужби звертає увагу!

Дата: 19.10.2021 15:05

Головне управління Держпродспоживслужби звертає увагу!

Наголошуємо, допускати осіб до робіт з пестицидами та агрохімікатами, які не мають відповідного допуску – ЗАБОРОНЕНО.

Згідно з Законом України «Про пестициди і агрохімікати» та «Про захист рослин» працівники, які здійснюють будь-які роботи (транспортування, зберігання, застосування, торгівля) з пестицидами та агрохімікатами повинні мати допуск на право роботи з пестицидами та агрохімікатами.

Такі допуски видає Держпродспоживслужба.

Підставою для видачі допуску є:

посвідчення про проходження спеціальної підготовки (навчання) з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами;

медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність в особи протипоказань за станом здоров’я.

Для отримання цього допуску особа має пройти навчання стосовно поводження з пестицидами та агрохімікатами.

Навчання на території Херсонщини проводять спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з представниками підприємств, організацій, установ, фізичними особами-підприємцями та громадянами, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

Навчання дає змогу:

отримати знання стосовно транспортування, зберігання, застосування, утилізації, знищення та знешкодження пестицидів та агрохімікатів;

отримати вичерпні роз’яснення щодо законодавчих актів з відповідних питань;

отримати роз’яснення щодо вимог техніки безпеки при транспортуванні, зберіганні, застосуванні та торгівлі пестицидами тощо.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись до відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за телефоном (052263613) та за адресою: м. Херсон, вул. Старообрядницька, 34.

Протягом 2021 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області

проведено навчання щодо безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами для1471
особи, допуски на право роботи з пестицидами та агрохімікатами отримали1279 осіб.