Підтримали галузь охорони здоров’я Верхньорогачицької громади власною майстерністю

Дата: 19.10.2021 15:03

Ось вже майже півроку триває благодійний збір коштів на розвиток медицини Верхньорогачицької селищної ради.

Зокрема – для проведення ремонтних робіт з відновлення роботи приймального відділення КНП «Верхньорогачицька лікарня».

За цей час рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток» надійшло майже 250,0 тис. грн.

Але нам дуже приємно, що в громаді відгукнулися люди, які не коштом, а ділом та власною майстерністю допомогли лікарні та тим самим долучилися до благодійного проєкту.

Це брати Леонід та Роман Юрчуки, які вправно та якісно виконали роботи з ремонту одного із приміщень відділення.

Хлопці здійснили внутрішні оздоблювальні роботи, замінили сантехніку, встановили стелю та інше.

Дякуємо всім благодійникам за активну життєву позицію та небайдужість до життя Верхньорогачицької громади!

А всім бажаючим нагадуємо РЕКВІЗИТИ для надання посильної допомоги на розвиток медицини Верхньорогачицької селищної ради:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток»

Філія Херсонське ОУ АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 36614333 МФО 352457

р/р UA603524570000026009300297645

Призначення платежу: благодійний внесок на медицину.