1 летальний випадок від коронавірусної інфекції

Дата: 18.10.2021 16:14

Фото без описуCOVID-19 у Верхньорогачицькій громаді: зафіксували п’ятий летальний випадок від коронавірусу

Сьогодні, 18 жовтня, у Верхньорогачицькій громаді зареєстрували ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції.

Від ускладнень цього захворювання померла 68-річна жителька смт Верхній Рогачик, яка днями у важкому стані була госпіталізована до інфекційного відділення Каховської лікарні .

Загалом в громаді за весь час пандемії від ускладнень, спричинених COVID-19, померли 5 жителів.

Шановні верхньорогачани та гості громади!

Пам’ятайте, дотримання соціальної дистанції, носіння маски, гігієна рук та вакцинація рятують життя!

Бережіть себе та своїх рідних!