A A A K K K
для людей із порушенням зору
Верхньорогачицька громада
Херсонська область, Каховський район

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 18.10.2021 10:54
Кількість переглядів: 411

Оголошення

конкурсу на заміщення вакантної посади директора Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Верхньорогачицької селищної ради

 

Правові підстави проведення конкурсу: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» від 3 березня 2020 року № 200, рішення Х сесії восьмого скликання Верхньорогачицької селищної ради «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 19 серпня 2021 року № 296 оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Верхньорогачицької селищної ради.

Найменування та місцезнаходження закладу: Верхньорогачицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Верхньорогачицької селищної ради: 74402, Херсонська область, Каховський район, смт. Верхній Рогачик,  вул. Ювілейна, буд. 48.

Основні напрями діяльності установи: надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів.

Найменування посади: директор Верхньорогачицького територіаль-ного центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Верхньорогачицької селищної ради.

Умови оплати праці: визначаються відповідним наказом Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015 року № 526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді».

Кінцевий термін і місце подання документів для участі в конкурсі: Документи до участі у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 74402, Херсонська область, Каховський район, смт. Верхній Рогачик, вулиця Центральна, будинок 48, Верхньорогачицька селищна рада, e-mail: possovetvrog@ukr.net.

 

З 8:00 год. 19 жовтня 2021 року до 17:00 год. 02 листопада 2021 року.

 

Для участі у конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою  такі документи:

1) заяву  про участь у конкурсі за відповідною формою згідно додатку;

2) належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

3) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

4) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

5) довідка про відсутність судимості;

6) перспективний план розвитку Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Верхньорогачицької селищної ради;

7) документ, що засвідчує рівень володіння особою державною мовою:            -документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або

- державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 № 2704-VІІІ.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, передбачених цим оголошенням, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

1) неподання ним повного пакета документів, зазначених у оголошенні;

2) його невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 року № 518;

3) наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Уповноважена особа не пізніше, ніж через три робочих дні з дати надходження документів для участі в конкурсі повідомляє претендентам про результати перевірки документів.

Після усунення претендентом недоліків, виявлених у поданих документах, він може подати належним чином оформлені документи повторно у межах встановленого строку для їх подання, визначеного в умовах проведення конкурсу.

Претенденти, допущені до участі в конкурсі, є його учасниками.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна вища освіта з освітнім рівнем магістра та спеціальністю відповідній галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня - не менше, ніж п’ять років.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:  конкурс   на  заміщення   вакантної   посади  директора відбудеться 05 листопада 2021 року в приміщенні Верхньорогачицької селищної ради за адресою: Херсонська область, Каховський район,            смт. Верхній Рогачик, вулиця Центральна, буд. 48.

Переможець конкурсу визначається за результатами:

1) перевірки на знання чинного законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

2) оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Верхньорогачицької селищної ради, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо зазначеної презентації.

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних критеріїв.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Давидко Анна Анатоліївна, моб. тел. (050733-26-83e-mail: possovetvrog@ukr.net.

 

 

Голові конкурсної комісії ___________________

__________________________________________

                                 (прізвище, ім’я, по батькові)

__________________________________________

__________________________________________,

                                                                   (прізвище, ім’я, по батькові претендента)

який (яка) проживає за адресою: ______________

__________________________________________,

__________________________________________,

                                                                   (номер контактного телефону)

адреса електронної пошти __________________________________________

                                                                  (заповнюється друкованими літерами)

 

 

ЗАЯВА

 

Прошу допустити мене до участі в конкурсі на зайняття посади ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

                                                                                                     (найменування посади)

Підтверджую достовірність інформації, викладеної у поданих мною документах.

Про проведення конкурсу прошу поінформувати мене шляхом*:

? надсилання листа на зазначену адресу;

? надсилання електронного листа на зазначену електронну адресу;

? телефонного дзвінка за номером __________________________________;

? ______________________________________________________________.

(іншим доступним способом)

 

___________________ 20___ р.

_______________
                   (підпис)

* У разі неможливості інформування вибраним претендентом способом, повідомлення надсилається на зазначену в цій заяві електронну адресу.

 

Перелік запитань

для перевірки на знання норм відповідного законодавства України

кандидатів на зайняття вакантної посади директора Верхньорогачицького територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

1.Що таке базові соціальні послуги? Їх види.

2.Чинники, що можуть зумовити складні життєві обставини.

3.Хто є надавачами соціальних послуг?

4.Хто є отримувачами соціальних послуг?

5.Якими нормативно-правовими актами регулюється сфера надання соціальних послуг?

6.Мета створення та структура Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг?

7.Державні стандарти соціальних послуг?

8.Які етапи ведення випадку?

9.Основні цілі надання соціальних послуг.

10.Основні принципи надання соціальних послуг.

11.Що таке супервізія?

13.Сфера дії Закону України «Про соціальні послуги».

14.Оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах.

15.Що передбачає договір про надання соціальних послуг?

16.Порядок здійснення послуги, що надається екстрено (кризово).

17.Надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення.

18.Зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальної послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.

19. Загальні підходи щодо організації та надання соціальної послуги денного догляду.

20.Проведення моніторингу надання соціальних послуг .

21.Оцінка якості соціальних послуг.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь