Привітали верхньорогачан, які стали на захист рідної землі!

Дата: 14.10.2021 20:30

14 жовтня Покров Пресвятої Богородиці, день який ще за козацьких часів був святом всіх захисників Батьківщини.

Тож, святкові вітання приймали жителі Верхньорогачицької громади, які мають високе звання захисника України, ветеранів, учасників бойових дій в зоні АТО, військовослужбовців.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію, що склалася в громаді та області, привітання земляків були адресними – селищний голова Світлана Коротун, фахівці селищної ради та старости старостинських округів завітали до наших Героїв додому.

Відзначимо, що наразі більшість із наших мужніх чоловіків перебувають на службі в ЗСУ, відстоюють територіальну цілісність та незалежність країни на тимчасово окупованих територіях!

Але слова подяки приймали рідні воїнів – батьки та дружини, які здебільшого не стримували сліз!

Дорогі наші захисники та члени ваших родин!

Від усієї душі ще раз вітаємо всіх вас зі святами та зичимо козацького здоров'я, добра, щастя та злагоди!

Нехай Богородиця завжди охороняє вас та ваші сім’ї!

Миру всім нам на нашій рідній та благословенній Богом землі!