З 15 жовтня у всій Херсонській області запроваджується «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки

Дата: 14.10.2021 20:19

Дане рішення ухвалили під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13 жовтня поточного року.

Відповідно ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні та відповідають «червоному» рівню епіднебезпеки діятимуть і на території Верхньорогачицької громади.

Зокрема, забороняється:

• робота закладів громадського харчування;

• робота розважальних закладів;

• робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

• робота непродовольчих ринків і магазинів;

• проведення масових заходів;

• робота закладів культури.

Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.

При тому, робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, але обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Шановні верхньорогачани та гості громади!

Звертаємо вашу увагу, що на території Верхньорогачицької громади будуть посилені превентивні заходи з недопущення поширення COVID-19 та робота COVID-патрулів.

Тобто, будуть перевірятися дотримання карантинних норм та вимог у громадських місцях населених пунктів громади – носіння захисних масок, соціальна дистанція, наявність антисептиків та COVID-сертифікатів!

Давайте будемо свідомими та взаємовідповідальними!

Бережіть себе та людей поряд із вами!