Верхньорогачицький ЦПМСД отримав нові кисневі концентратори

Дата: 13.10.2021 20:16

10 сучасних кисневих концентраторів іноземного виробництва сьогодні отримав Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги.

Це сучасне медичне обладнання, що вкрай необхідне для порятунку тяжкохворих пацієнтів з коронавірусом, передали у комунальну власність громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.

Загальна вартість медичного обладнання становить триста дев’яносто тисяч гривень.

Як відзначила сімейний лікар Людмила Копійко дані концентратори люди зможуть отримувати в сімейних лікарів так як вони є переносними.

Зокрема, це будуть пацієнти, що перехворіли на COVID-19, яких можна вже виписувати зі стаціонару, але при тому вони ще потребують кисневої підтримки.