Легальна діяльність - шлях до покращення життя мешканців громади!

Дата: 12.10.2021 18:42

Продовжуються рейди робочої групи з легалізації зайнятості населення на території Верхньорогачицької громади.

Так, 12 жовтня, в ході чергового рейду, робочою групою проведено обстеження суб’єктів господарювання та підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, а також використовують працю найманих робітників. Всього відвідали 7 суб’єктів господарювання.

Фахівцями, що входять до складу робочої групи, було надано роз’яснення щодо належного оформлення найманих працівників, вимог законодавства з оплати праці та сплати податків і зборів.

Тож, закликаємо мешканців громади не чекати перевірок, а якнайшвидше привести у відповідність до законодавства свою діяльність! Адже, легальний бізнес – шлях до покращення життя мешканців громади!