У Верхньорогачицькій громаді за минулий тиждень сталося 6 пожеж

Дата: 11.10.2021 16:12

Саме про це під час апаратної наради при Верхньорогачицькому селищному голові Світлані Коротун повідомив заступник начальника 4 ДПРП 4 ДПРЗ Артем Сєдін.

Пожежні лиха виникли на території селища Верхній Рогачик та с.Олексіївка. В останньому випадку горіло на понад 20 гектарах природної екосистеми.

Причинами виникнення пожеж можуть бути – кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища і необережне поводження з ним, випалювання трави тощо. Але головне, що в більшості випадків за цим стоїть людина.

Тож, шановні верхньорогачани та гості громади, звертаємо вашу увагу, що в зв’язку з підвищеною пожежною небезпекою, сильними поривами вітру будьте вкрай обережними з вогнем та не забувайте про дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки й заборони випалювання рослинності.

Нагадуємо, що пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем карається чималим штрафом, а також обмеження волі на строк від двох до п’яти років.

Бережіть себе та природу!