З початку року на сервіс «Пульс» звернулося 107 платників Херсонщини

Дата: 11.10.2021 13:09

Упродовж девяти місяців 2021 року на сервіс Державної податкової служби України «Пульс» звернулося 107 громадян та субєктів господарювання Херсонської області. З них: 69 заяв стосувалися роботи структурних підрозділів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, 15 - реєстрації податкових накладних та звітності в електронному вигляді. У 14 заявах громадяни повідомляли про ухилення окремих підприємців від сплати податків.

Усі інформаційні повідомлення сервісу «Пульс» своєчасно опрацьовані та розглянуті відповідно до вимог діючого законодавства.

Нагадаємо, сервіс ДПС України «Пульс» приймає звернення громадян та субєктів господарювання щодо неправомірних, корупційних дій або бездіяльності працівників податкової служби за телефоном 0800501 007.