Місцевий бюджет Херсонщини отримав понад 22 мільйони гривень рентних платежів

Дата: 11.10.2021 11:19

З початку року суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до місцевих скарбниць 22,4 млн гривень рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів.

Ця сума перевищила тогорічні надходження на 4,6 млн гривень або     26 %. Про це повідомили спеціалісти відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Зокрема, місцеві бюджети отримали 5,1 млн гривень рентної плати за користування надрами, а також 16,7 млн гривень і 0,6 млн гривень за спеціальне використання води та лісових ресурсів відповідно.

Нагадаємо: своєчасна та повна сплата рентних платежів до місцевих бюджетів забезпечує чималий внесок платників податків у добробут територіальних громад.