Чергове оновлення НУШ у Верхньорогачицькій громаді: перші класи отримали дидактичні матеріали

Дата: 08.10.2021 23:19

У Верхньорогачицькій громаді продовжується оснащення закладів освіти відповідно до реалізації концепції Нова Українська Школа за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Отож, за замовленнями вчителів НУШ, частина перших класів закладів освіти громади вже отримала необхідні дидактичні матеріали – різноманітні комплекти ігор та наочності, що в повній мірі зможуть забезпечити надання якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти маленьким верхньорогачанам.

Загальна вартість придбання становить 101937 грн. Поставка замовлень триває.