ДЕРЖПІДТРИМКА-2021: СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ АПК ОБЛАСТІ СПРЯМОВАНО МАЙЖЕ 32 МЛН ГРИВЕНЬ НА ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ВІДСОТКІВ ЗА КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТАМИ.

Дата: 07.10.2021 14:10

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 продовжується фінансування державної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Фінансова підтримка заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів».

За серпень суб’єкти господарювання Херсонщини отримали фінансову підтримку в сумі 8,6 млн гривень на часткову компенсацію відсотків за користування кредитами.

Упродовж січня-липня 2021 року профінансовано сільгосптоваровиробників області, які подали заявки до уповноважених банків.

Загальна сума виплат на сьогодні складає 31,8 млн гривень.

Нагадуємо, за програмою здешевлення кредитів аграрії можуть подавати заявки до 39 уповноважених банків, з переліком яких можна ознайомитися за посиланням: https://minagro.gov.ua/ua/pidtrimka/vzayemodiya-z-bankami